Mass Effect 3 recenze jsou na světě

slevin, 6. 3. 2012 12:45, komentáře

Dlouze očekávaný den je konečně tady. Mass Effect 3 oficiálně spatřil světlo světa a je k mání pro všechny nedočkavé fanoušky. U nás vyjde hra zítra, nicméně již dnes jsou k mání zahraniční recenze Mass Effect 3. Výsledek? Naprosto úžasný! Hra má průmměr hodnocení více jak 90 %. Samotný portál Eurogamer dokonce ohodnotil hru plným počtem. Stejně tak udělal portál Guardian nebo Gamehunters! Všechny výdleky můžete vidět v rubrice – Mass Effect 3 recenze

PSN Extreme: Mass Effect 3 je jedinečný

Dyler, 3. 3. 2012 12:23, komentáře

Vydání Mass Effect 3 je už za humny, takže není divu, že se pomalu začínají rojit recenze. Tu další přinesl polský magazín PSN Extreme, který závěrečnému dílu trilogie udělil velice slušné hodnocení 9/10. Autor recenze píše, že hra je jedinečným zážitkem. PSN Extreme pochválil i hratelnost a čistý herní čas. Jde prý o nejdelší ze všech dílů Mass Effectu. Jedinou vadou na kráse je údajně zastaralý engine a s tím spojená grafika, ale pokud to nebude kazit zážitek ze hry, můžeme tuhle kritiku brát jako celkem nepodstatnou.

Očekávaný Mass Effect 3 launch trailer je tady!

slevin, 2. 3. 2012 19:27, komentáře

Podle očekávání vydala společnost EA poslední upoutávku ke hře Mass Effect 3. Launch trailer, jež je dlouhý více jak dvě a půl minuty je plný akce, násilí, emocí a epičnosti. Neváhejte a vrhněte se nato. Hra oficiálně vychází 6. března 2012, přičemž u nás vyjde o jeden den později tedy 7. března 2012, pro Xbox 360, Playstation 3 a PC! Mass Effect 3 si můžete koupit zde.

Mass Effect 3 britský GAME nenabídne. Český však ano

Dyler, 2. 3. 2012 11:55, komentáře

V herní síti Gamestop bude premiéra třetího dílu Mass Effect velkolepá, naopak britský řetězec GAME ve svém sortimentu mít trojku vůbec nebude. To jej může podle analytiků stát hodně peněz; spekuluje se až o sedmi milionech liber v tržbách, což by dalo asi dva miliony hrubého zisku. Českých poboček GAME se však tohle netýká, upozornil český Eurogamer. 

Mass Effect 3 čeština finišuje

Dyler, 1. 3. 2012 19:08, komentáře

Mass Effect 3 vychází už 9. března, tedy příští týden a už o týden později se na světě snad objeví i neoficiální čeština. Obchod Xzone, který za financováním vývoje překladu stojí, k tomu vydal zpřesňující informace. „Největší nápor bude v den vydání, kdy se budou muset texty sesynchronizovat, otestovat na krabicové verzi, otestovat multiplayer, projít ženskou a mužskou verzi příběhu a dopřeložit texty,“ stojí v tiskové zprávě.

Čeština by měla pojmout i první DLC From Ashes, které vyjde spolu se třetím dílem. Obchod zároveň dodal, že přípravu překladu provázejí takřka spartanské podmínky, ale to snad nebude bránit tomu, aby byl zdárně v co nejkratší možné době dokončen.

Půlnoční premiéra Mass Effect 3 bude velkolepá

slevin, 1. 3. 2012 10:24, komentáře

Podle dostupných informací bude debut hry Mass Effect 3 za týden velkolepý. Oznámila to celosvětová síť obchodů Gamestop, která ohlásila půlnoční prodej hned ve 3600 pobočkách po celém světě. Naopak v České republice se zatím o takovémto eventu nemluví. Největším adeptem je však eshop Xzone, jež má pobočky v Brně, Praze, Ostravě a Plzni. Nechme se překvapit zda Mass Effect 3 zabrousí o půlnoci i k nám.

koupit


PC
| XBOX ONE | PS4

Mass Effect 3

Mass Effect 2

ikonkyTOPlist

toplist