Mass Effect 3 je nejpomalejší na PS3

Dyler, 15. 3. 2012 18:56, komentáře

Hrajete-li Mass Effect 3 na PS3, možná jste si všimli problemů s frameratem. Během animací totiž padá pod 20 snímků za sekundu, extrémní případy pak hovoří dokonce o 15 fps. To má mimo jiné za následek místy horší ovládání. O dost lépe je na tom Xbox 360, kde se Mass Effect trojka drží na 30 snímcích za sekundu.

Nový konec Mass Effect 3? Spíše ne

Dyler, 15. 3. 2012 14:15, komentáře

Někteří už možná Mass Effect 3 dohráli, jiní se teprve k závěru blíží, další si jej plánují koupit. Každopádně – na sociálních sítích i BioWare fóru se rozjela petiční kampaň za změnu konce či přidání další závěrečné varianty. Takový konec by do hry přinesl další DLC nebo patch. Tisícovky hráčů, kteří za peticí stojí, by se ale měly spíše připravit na to, že jejich přání tvůrci vzhledem k finanční náročnosti nevyslyší…

Mass Effect 3 čeština ke stažení

Dyler, 12. 3. 2012 7:49, komentáře

V sobotu se do světa dostala první verze češtiny Mass Effect 3 a do dnešního rána si ji stáhlo už devět tisíc lidí. Společnost Xzone, která neoficiální překlad financovala, jej navíc uvolnila pro všechny hráče, tedy nejen své zákazníky. Velkorysé. Překlad můžete stáhnout v zákaznické sekci v rubrice Aktualizace ke hrám a nebo přímo zde. Přeložena je základni hra (zatím bez DLC), další verze s opravami a doplňky budou následovat (teď je aktuálně k dispozici verze č. 12).

Sběratelská edice Mass Effect 3 jde na dračku

slevin, 9. 3. 2012 10:36, komentáře

Dnešním dnem se konečně dostanou všichni ke své vytoužené originálce Mass Effect 3. Ale už jen někteří se dostanou ke sběratelské edici „N7 Collectors Edition“, která jde opravdu na dračku. Gamestop hlásí již teď kompletní „sold out“ ve Velké Británii. Tam je k mání, jen pár posledních kusů pro Playstation 3. Nicméně u nás je stále Mass Effect 3 sběratelské edici k dispozici. Internetový obchod Xzone nabízí Xbox 360 a Playstation 3 verzi za 2199,– kč. Jestliže tedy o tuto edici stojíte, nenechte si jí vyfouknout před nosem.

Mass Effect 3 tipy a triky, jak hrát

slevin, 8. 3. 2012 21:43, komentáře

Vzhledem k tomu, že jsme se dostali do fáze kdy už Mass Effect 3 naplno vyšlo i u nás, vzniklo nám tak trochu novinkové sucho. Nicméně rádi bychom vyzvaly všechny fanoušky a hráče, kteří již Mass Effect 3 hrají, k zaslání veškerých postřehů z Mass Effect 3, co se tipů a triků týče. Jestliže máte nějaký chytrý tríček, jakým vychytralé kosíte nepřátele ve hře zašlete nám ho na email masseffect@gamefan.cz Ty nejlepší vystavíme spolu se jménem autora zde na webu v nové rubrice. Here we go! (Mimo jiné vy, co ještě hru nemáte objednanou, hurá do toho – zde)

Problém s importem tváří v Mass Effect 3

slevin, 6. 3. 2012 21:41, komentáře

mass-effect-3-news632012Vývojáři zjistili, že většina čerstvých majitelé Mass Effect 3 má problém s importem tváří hlavních postav z Mass Effect 1 a Mass Effect 2. Nicméně komunitu se snaží uklidnit tím, že na tomto problému pracuje a jeho řešením se stane pravděpodobně první patch. Zatím tvůrci nabádají hráče, aby si stáhli fan-made featuru, která tento problém dočasně vyřeší. Sledujte Mass Effect 3 recenze a kompletní zpravodajství o hře!

koupit


PC
| XBOX ONE | PS4

Mass Effect 3

Mass Effect 2

ikonkyTOPlist

toplist